Byli jsme přihlášení na následovní zimní turnaje:

22.12.2012 v 15:00           Střekov - hala Setuza - Turnaj byl zrušen
27.1.2013                         Litoměřice
17.2.2013                         Most
24.2.2013                         Zákupy - naše účast byla pro nemoc dětí zrušena
3.3.2013                           Litoměřice
24.3.2013                         Neštěmice - umělá tráva - Turnaj pro mráz zrušen

Výsledky z turnajů:

3.3.2013 - Litoměřice

Sestava: Richter, Sendrei, Doboszové, Ptošek, Rajchert, Jaroš, Juřík, Galovič
Umístnění - 4.místo
Nejlepší hráč - Honzík Sendrei
Bilance - 6 zápasů, 2 výhry, 1 remíza, 3 prohry, skóre 10:12.
Nejvíc mrzí vysoká prohra 0:5 s Litoměřice A, kdy jsme zápas sice dobře začali, ale po neproměněné penaltě nás soupeř "odměnil" za naší nesoustředěnost a nedůraz.

.7.2.2013 - Souš

Sestava: Richter, Ptošek, Dobosz, Šmahel, Rajchert, Sendrei, Galovič

Umístění - 2. místo !

Skvěle obsazený turnaj s kvalitními soupeři, jediná porážka přišla v derby od FK Ústí v poměru 0:2.

Nejlepší hráč týmu byl vyhlášen Honza Richter, Nejvíce gólu Sendrei.

27.1.2013 - Litoměřice

Sestava: Richter,Zíma,Sendrei,Doboszové,Ptošek,Rajchert,Jaroš,Juřík

Umístění - 1. místo !

12.1.2013 - Most (hala Velebudice)

Dne 12.1.2013 se náš tým zúčastnil prvního turnaje nového roku a to hned na jeden z nejlépe obsazených turnajů v mostě. Ve skupině jsme se utkali s týmy FK Teplice, FŠ Most, FK Most a Bohemians Praha 1905. V prvním utkání jsme neproměnili v první polovině utkání své šance a tak nás soupeř v poslední minutě potrestal, považuji to za velice smolnou prohru 0:1. V dalším zápase jsme se utkali s domácím týmem FK Most. Zde zaůřadoval výborně chytající Richter. Branky vstřelil Galovič, který nechal vzpomenout na Jana Kollera a hlavou nekompromisně zavěsil. O další branky se postaral Šmahel. První po příhrávce Dobosze nekompromisně do šibenice, další po samostatném úniku šajtlí. Výsledek tedy jasný 3:0. Třetí zápas kluci odehráli s fotbalovou školou z Mostu. Zde opět nulu vychytal Richter a o branky se postaral náš první útok. Galovič trefil "anglika", když měl prázdnou bránu po nahrávce Šmahela. Druhou branku přidal Šmahel po střele z úhlu, 2:0. O postup jsme se utkali s Bohemians Praha, který mělo stejně bodů avšak lepší skóre. Do utkání jsme vstoupili skvěle. Již v první minutě prostřelil vše před sebou Dobosz st. Celé utkání Neštěmice byly jasně lepší. Bohužel z ojedinělého protiútoku inkasovali. Poté měl veliké šance Ptošek, když z rohu Kováče trefil tyčku a z následné dorážky břevno, což byla veliká smůla. Výsledek zápasu 1:1, který nás odsoudil k zápasu o 5. místo s týmem Boletic. V tomto utkání hráči bojovali s únavou. Skóre otevřel Dobosz st. po střele z pravé strany. Soupeř však vyrovnal nekompromisní střelou k tyči. V 7 minutě utkání pronikal Šmahel k bráně a soupeř ho zastavil jen za ceny faulu. Míč si postavil Ptošek a nádherným přímákem ve stylu C.Ronalda zavěsil podél zdi k tyči. Výsledek zápasu 2:1. A tedy 5 místo.

1. čtyřka: Kováč,Ptošek,Galovič,Šmahel

2. čtyřka: Juřík,Dobosz ml,Dobosz st, Rajchert.